☰ menu

pon.-niedz.
20.01-02.02.2014
Muzyczne narzedzia i instrumenty obrzedowe – 2 zl/os
Uczestnicy poznaja historie, budowe i poprzez wspolne muzykowanie – dzialanie kaszubskich instrumentow i narzedzi muzycznych tradycyjnie uzywanych w czasie zabaw, obrzedow i swiat.

Wyrob kwiatow z papieru – 2 zl/os
Wykonujemy tradycyjne, charakterystyczne dla  regionu, lub wspolczesne artystyczne kwiaty z krepiny.

Malowanie na szkle – 4 zl/os
Poznajemy historie malarstwa na szkle, technike wykonania, tematy i zdobnictwo kaszubskich szklanych obrazow.

Zwiedzanie Muzeum z przewodnikiem:
Bilet normalny – 14 zl, ulgowy – 9 zl, specjalny – 2 zl

Zajecia odbywac sie beda pod kierunkiem instruktora w karczmie z Rumi (nr 59) od 20 do 31 stycznia, od poniedzialku do piatku, w godzinach 10.00 – 15.00.
W soboty i niedziele Muzeum nieczynne

REZERWACJA – 58 686 12 88 & 686 11 30

www.muzeum-wdzydze.gda.pl

Patronat medialny: TVP Gdansk, Radio Gdansk, Dziennik Baltycki