☰ menu

Fałszerze i Agenci 2. Drogą, rzeką i w powietrzu: rodzinna gra terenowa

sob.-niedz.
10.09-11.09.2022
Agentki i Agenci! Braliście już udział w naszej grze „Fałszerze i Agenci. Wielki pościg”? Czas na nową misję dla Waszej Rodziny!

Fałszerze znów zaatakowali. Tym razem usunęli z historii miasta fakty dotyczące siedmiu postaci, które miały związek z podróżowaniem.

Weźcie udział w rodzinnej grze terenowej, rozwiążcie zagadki, odnajdźcie informacje usunięte przez fałszerzy i poznajcie fascynujące przygody postaci związanych z Poznaniem z przeszłości. Tym razem Wasza misja obędzie się w samym sercu miasta. Koniecznie weźcie ze sobą telefon z dostępem do internetu – będzie Wam potrzebny, żeby połączyć się z naszą bazą i otrzymać wskazówki.

Na końcu czeka na Was nagroda. Tajna Agencja Detektywistyczna liczy na Waszą pomoc!

(UWAGA! Żeby otrzymać nagrodę, na miejsce zakończenia trzeba dotrzeć na 20 minut przed zamknięciem Centrum Szyfrów Enigma.)

Terminy: 10 i 11 września oraz 17 i 18 września 2022 r. w godzinach 10:00 – 19:00

Przebieg: gra jest samoobsługowa; w Punkcie Informacji Bramy Poznania można odebrać folder z zagadkami i trasą

Trasa: początek w Bramie Poznania, zakończenie w Centrum Szyfrów Enigma

Co zabrać ze sobą: telefon z dostępem do internetu i aplikacją do skanowania kodów QR (część wskazówek została nagrana przez naszych Agentów i Agentki w formie krótkich filmów, które są dostępne po zeskanowaniu kodów QR z folderu)