☰ menu

17.00 PARYŻ- MIASTO ZAKOCHANYCH
18.00 JAPONIA – KRAJ WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA

17.00 PARYŻ- MIASTO ZAKOCHANYCH
Z okazji nadchodzących Walentynek wybierzemy się do jednego z najpiękniejszych miast świata, uważanego za stolice miłości. Paryż jest uwielbiany za niepowtarzalną atmosferę i niepowtarzalny urok. Zwiedzimy najpiękniejsze miejsca w Paryżu, gdzie zakochani chodzą na randki, przepłyniemy się statkiem po Sekwanie, przespacerujemy uroczymi uliczkami oraz mostem zakochanych. W części plastycznej wykonamy pamiątkowe, walentynkowe ramki ze zdjęciem Paryża.

18.00 JAPONIA – KRAJ WSCHODZĄCEGO SŁOŃCA
Podróż do Japonii jest długa i niesamowita. Dowiemy się dlaczego Japonia nazywana jest Krajem Kwitnącej Wiśni, Krajem Wschodzącego Słońca, poznamy tradycje, panujące w tym kraju oraz symbole, które są obecne również w naszej kulturze. Zobaczymy jak zyją dzieci w Japonii, w co lubią się bawić, jak spędzają czas, co jedzą. W części plastycznej nauczymy się robić wizytownik z origami.

———————————————-

Warsztaty prowadzone  są według autorskiego programu  i przygotowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Tematy zajęć  ilustrowane są prezentacją multimedialną przeplataną  tematycznymi zabawami  ruchowymi i plastycznymi.  Prowadzący wciągają dzieci do dyskusji, zachęcają do wyrażania swoich opinii i dokonywania porównań. Wszystkie elementy są dopasowane do zakresu umiejętności i możliwości biorących udział w kursie osób. Dzięki temu dzieci nie tylko poszerzają swoją wiedzę o świecie, ale przede wszystkim świetnie się bawią.

Zajęcia prowadzone są w Warszawie, na Ursynowie, we wtorki w Domu Kultury Stokłosy przy ul. Lachmana 5.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy : zapisy@etnosfera.pl  lub pod nr tel. 604625016.

Cennik warsztatów :

Paszport jednorazowy: 20 zł
Paszport uprawniający do 5 podróży: 90 zł
Paszport uprawniający do 10 podróży: 150 zł

Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.facebook.com/etnosfera .