☰ menu

Emma Odważna. Wygraj zaproszenie na film!

emma odważna zaproszenia do kina
niedz.-śr.
27.10-30.10.2024
„Emma Odważna” to urocza opowieść o odważnej i ciekawskiej dziewczynce – Emmie oraz paczce jej barwnych przyjaciół. Miasto Dzieci przygotowało pakiet zaproszeń na film do kin Cinema City w całym kraju!

Emma to miniaturowa, ale nieustraszona, adoptowana i wychowana przez lamy dziewczynka, której życie jest pełne ciepła i radości. Wszystko się zmienia, gdy jeden z przyjaciół mówi jej, że nie jest częścią ich rodziny. Emma postanawia uciec, aby odkryć, skąd pochodzi i kim naprawdę jest.

W roli tytułowej Emmy w polskiej wersji językowej wystąpiła Julia Kamińska („Jak wytresować smoka 2”, „Zwierzogród”). Julia Kamińska zaśpiewała również tytułową, przebojową piosenkę „W drogę!”. W pozostałych rolach usłyszymy: Przemysława Wyszyńskiego, Piotra Tołoczko, Otara Saralidze i Kamila Prubana.

Uwaga! Z okazji premiery filmu „Emma Odważna” Miasto Dzieci

zaprasza do zabawy, w której można zdobyć dwuosobowe zaproszenie na film do kina Cinema City w wybranym mieście!  Czeka na Was 15 dwuosobowych zaproszeń do wykorzystania do dnia 7 listopada.

Jak zdobyć zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 28-30 października wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule Emma Odważna, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie dlaczego to do Was powinno trafić zaproszenie na film.

Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz zwiastun filmu Emma Odważna: