☰ menu

Ecco Walkthon

niedz.
04.09.2011

ECCO Walkathon to nie tylko czas spędzony w gronie rodziny i znajomych w atmosferze przyjaźni
i bliskości, to przede wszystkim możliwość niesienia pomocy potrzebującym. W tym roku będziemy wspierać Fundację TVN „nie jesteś sam", Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce oraz Fundację Radia ZET. Fundusze zebrane z dziecięcych aktywności zostaną przekazane na budowę letniego domku dla najmniejszych małpek świata – Pigmejek i Uistiti mieszkających w warszawskim ZOO.

Pomóż Evinowi – chłopcu z odległej galaktyki!
Najmłodsi spacerowicze podczas ECCO Walkathonu pomogą Evinowi, który jak przystało na Superbohatera, uwielbia czynić dobro. Wraz z pakietem startowym, w namiocie dla dzieci, wszystkie maluchy odbiorą wyjątkową koszulkę z Evinem oraz książeczkę z zadaniami. Zakładając koszulkę staną się Superbohaterami, a rozwiązując zadania pomogą Evinowi w zebraniu dotacji dla warszawskiego ZOO.

Bilety na ECCO Walkathon można nabyć w sklepach ECCO i ECCO Kids
w cenach: dorośli – 20 zł, dzieci do 10 roku życia – 15 zł. W dniu imprezy bilet jest wymieniany
na pakiet startowy i identyfikator niezbędny podczas spaceru. Pakiet startowy ECCO Walkathon 2011 zawiera pochodzący z globalnej limitowanej serii plecak, butelkę wody mineralnej, jabłko, przewodnik po trasach, a także identyfikator. Po zakończeniu trasy każdy uczestnik otrzyma specjalną bransoletkę, symbolizującą ukończenie spaceru, a dzieci koszulki z superbohaterem Evinem.

Tymczasem zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie. Wśród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe rozlosujemy 5 podwójnych biletów (dorosły + dziecko). Bilet upoważnia do odbioru pakietu startowego na miejscu imprezy. W skład pakietu wchodzi: pochodzący z globalnej limitowanej serii plecak, butelka wody mineralnej, jabłko, przewodnik po trasach, a także identyfikator.

Pytanie konkursowe:

Na co podczas tegorocznego ECCO Walkathonu dzieci zbierają pieniądze?

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO PONIEDZIAŁKU 5 WRZEŚNIA!

Odpowiedzi prosimy przesłać na adres: zaproszenia@miastodzieci.pl  Koniecznie proszę podać: imię i nazwisko, dokładny adres pocztowy ewraz z kodem, numer telefonu oraz adres mailowy.

Ze zwycięzcami skontaktujemy sie droga elektroniczną. UWAGA! Brak kontaktu od redakcji www,miastodzieci.pl oznacza brak wygranej.

Szczegóły dot. imprezy na eccowalkathon.pl

ECCO Walkathon 2011

PROGRAM DNIA