☰ menu

Dźwiękowa gra detektywistyczna Tracks już w przedsprzedaży!

pon.-pon.
11.09-18.09.2023
„Tracks” to dźwiękowa gra detektywistyczna, w której gracze wcielają się w członków nowego oddziału policji Siren Bay Audio Brygada. Korzystając z mapy miasta, kart monitoringu oraz nagrań dźwiękowych, zadaniem detektywów jest odnalezienie miejsca będącego celem danej sprawy.

Gra w innowacyjny sposób łączy analogowe komponenty, jak plan miasta czy karty monitoringu z aplikacją na smartfon/tablet oferującą wirtualną rzeczywistość dźwiękową.

W „Tracks” można grać solo lub w kooperacji (do 6 osób). Do rozwiązania jest 15 spraw o różnym stopniu trudności.  Czas rozgrywki wynosi od 25 do 45 minut na sprawę. Wiek gracza: 12+.

Zawartość gry:

• folder policyjny, arkusz z zasadami gry i 15 akt spraw
  • plan miasta Siren Bay z podziałem na 9 rejonów
  • 55 kart monitoringu
  • ulotka turystyczna o mieście
  • darmowa aplikacja

SCD: 139 PLN

BONUS: Do gry dołączony jest samochodzik policyjny dostępny tylko przy zakupie w sklepie internetowym Muduko.