☰ menu

Dzień Rodzinny: Czarno-białe czy biało-czarne? – warsztaty ilustratorskie

sob.
19.11.2022
Książki pełne są barwnych opowieści. Raz pojawiają się w nich dziwaczne stwory, innym razem nieodkryte krainy czy tajemnicze postacie. Jednak nawet najbardziej szczegółowo opisaną historię każdy z nas wyobraża sobie zupełnie inaczej!

Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami na warsztaty plastyczne. Spotkajmy się 19 listopada 2022 roku o godzinie 11:00 i spróbujmy swoich sił w zilustrowaniu opowieści, którą usłyszymy. Aby się dobrze do tego przygotować, obejrzymy prace różnych polskich i ukraińskich artystów. Podpatrzymy jakich kształtów oraz narzędzi użyć, aby nasze rysunki były zrozumiałe dla innych. A do tego wszystkiego korzystać będziemy tylko z czarnych i białych materiałów. Trening naszej wyobraźni gwarantowany!

Warsztaty ilustratorskie odbywają w ramach cyklu „Dzień Rodzinny”.

Liczba miejsc ograniczona! Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo na adres edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Prowadzenie: Olga Lewandowska, Mariia Kamenska, Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni

Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1a