☰ menu

Dzień Dziecka z Bobem Budowniczym w CH Klif Gdynia

sob.
01.06.2013

W sobotę, 1 czerwca CH Klif Gdynia zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z Bobem Budowniczym. Od godz. 12.00 do 18.00 znany doskonale wszystkim dzieciom bohater bajki zachęcać będzie zarówno dzieci, jak i rodziców do wspólnych aktywności. W programie znajdą się zarówno spotkania z maskotką Boba Budowniczego, jak również wspólne śpiewanie i tańce, konkursy z nagrodami czy też wesoły pociąg, który odwiedzać będzie różne zakątki centrum.

Dodatkowo, na specjalnie przygotowanych stanowiskach dzieci będą mogły poznać Boba

i jego codzienne zajęcia. W centrum czekać będzie wiele atrakcji, m.in. narzędzia i mini cegły do budowania najróżniejszych konstrukcji, kącik plastyczny, profesjonalne studio fotograficzne, gdzie będzie możliwość sfotografowania się z Bobem Budowniczym, mini plac zabaw wyposażony w bezpieczne zabawki oraz stoisko do tzw. malowania buziek. W każdym z punktów dziećmi opiekować się będą profesjonalni animatorzy.

Na bajkowe spotkanie z Bobem Budowniczym, Centrum Handlowe Klif Gdynia zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych w sobotę, 1 czerwca od godziny 12.00.

***

Centrum Handlowe Klif Gdynia to wyjątkowe miejsce, które od ponad 16 lat stanowi trójmiejski symbol mody i stylu. Galeria oferuje wszystko, co najlepsze w świecie aktualnych trendów modowych, proponowanych przez międzynarodowe marki. Położone w dogodnej lokalizacji Centrum Handlowe Klif Gdynia, to gwarancja przyjemnie spędzonego czasu, możliwość odwiedzenia niemal 150 sklepów, butików i punktów usługowych, znajdujących się na powierzchni 30 000 m kw.

W ofercie Centrum Handlowego Klif Gdynia znajduje się wiele ekskluzywnych marek, wśród których są m.in.: Tru Trussardi, Deni Cler Milano, LiuJo, Max Mara, Pennyblack, Stefanel, Pierre Cardin, La Mania, Karen Millen, Elisabetta. Dostępne są również takie marki jak m.in.: Simple Creative Products, czy Solar, oraz marek takich jak ZARA, Marks&Spencer, New Look, H&M, KappAhl, Cubus oraz Reserved. Zróżnicowaną ofertę sportową zapewniają takie sklepy jak Adventure Sports, Adidas, Henri Lloyd, Nike, Quiksilver. W artykuły dziecięce klienci mogą się zaopatrzyć w takich sklepach jak Benetton Kids, Mothercare, Smyk, ZARA Kids czy Sisley Young. Wśród marek jubilerskich znajdujących się w Klifie Gdynia, można wymienić Apart Exclusive, Pandorę, Swarovskiego, W.Kruk, YES, Noble Place, N.Nagel i Time Trend. Artykuły wyposażenia wnętrz można zakupić m.in. w Bed&Breakfast Home, Almi Decor, DUKA, home&you, Monetti, Rosenthal Germany, Villeroy&Boch, perfumy i kosmetyki to Body Shop, Douglas, Sephora, L′Occitane, natomiast na trening można się wybrać do PURE Jatomi Fitness. W gdyńskim Klifie zaopatrzyć się można również w sprzęt elektroniczny, m.in. w RTV-Euro-AGD, książki, płyty czy artykuły biurowe – w Empiku lub Notabene – czy też spotkać się w wybranej restauracji czy kawiarni. Do Klifu Gdynia można się wybrać dogodną komunikacją miejską lub samochodem, korzystając z 1200 miejsc parkingowych.

CENTRUM HANDLOWE KLIF Gdynia

Al. Zwycięstwa 256