☰ menu

Dzień Dziecka z Akademią Pana Kleksa w Atrium Copernicus

niedz.
01.06.2014
Podczas eventu doświadczeni aktorzy animacyjni z teatru z Poznania zaprezentują spektakl „Akademia Pana Kleksa. Kolejny nabór".Dodatkowo w tych dniach Atrium Copernicus zorganizowało konkurs dla Wszystkich klientów. Wystarczy zrobić zakupy w Atrium Copernicus za min. 50zł (w hipermarkecie Real lub Media Markt za min. 150 zł) i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Do wygrania rodzinna wycieczka na tropikalną wyspę niedaleko Berlina.
Obecnie trwa rozbudowa Atrium Copernicus. Pod koniec tego roku będzie to największe centrum handlowe w mieście (blisko 50 tys. mkw. GLA), którego klienci będą mieli do wyboru najszerszą ofertę sklepów i punktów usługowych (145). Do ich dyspozycji będzie również największy, przy tego typu obiekcie w Toruniu, parking na ponad 1,4 tys. miejsc.Na 17 tys. mkw. rozbudowywanej części Atrium Copernicus znajdzie się ponad 50 nowych sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni. Do centrum wprowadzą się nowe salony modowe – Cubus, Carry, Sinsay, Mohito, Centro i Diverse. W Atrium Copernicus będzie również większa oferta sportowa – za sprawą sklepu Decathlon, sklepu 4F, salonu Active Sport. Branżę zdrowia i urody wzbogacą: drogeria Rossmann, perfumeria Sephora, drogeria Hebe oraz salon Paris Optique. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk.

Atrium CopernicusAtrium Copernicus jest położone w ścisłym centrum miasta, przy ul. Żółkiewskiego. Doskonała lokalizacja umożliwia klientom dojazd zarówno środkami komunikacji miejskiej (linie autobusowe i tramwajowe), jak i samochodem, czy pieszo.Siedem lat funkcjonowania centrum pokazało, że jest to miejsce z potencjałem na znacznie większy obiekt. W trakcie rozbudowy Atrium Copernicus powiększy się o blisko 17 tyś. mkw. powierzchni handlowej.Obecnie całkowita powierzchnia centrum wynosi ponad 35 tys. mkw., z czego ponad 30 tys. mkw. stanowi powierzchnia najmu. W Atrium Copernicus znajduje się 90 sklepów i punktów usługowych.  Wśród najemców centrum są takie marki, jak: hipermarket spożywczy Real, elektromarket Media Markt, oraz salony modowe znanych marek: H&M, Reserved, Camaieu, Carry, Promod czy Simple. Ponadto w centrum znajduje się perfumeria sieci Douglas, salon Empik, a także salony z biżuterią: Apart i W.Kruk. W ofercie dla dzieci można znaleźć sklepy 5.10.15, SMYK, Coccodrillo oraz kącik Świat Zabaw. Po rozbudowie oferta centrum powiększy się o 55 nowych sklepów. Dla wygody Klientów zaplanowano tam również punkty usługowe, kawiarnie i restauracje. Wśród przyszłych najemców są takie marki, jak m.in.: Decathlon, Cubus, Carry, Active Sport, 4F, drogeria Rossmann, perfumeria Sephora, drogeria Hebe, Paris Optique, salon nowej marki z grupy LPP – Sinsay, Mohito, Centro, Diverse. W nowym, większym formacie pojawią się również obecne już w centrum: Cukiernia Sowa i Smyk. Rozbudowie ulegnie również parking dla klientów centrum, do 1,4 tys. miejsc.Więcej informacji o rozbudowie oraz podgląd na postępy z placu budowy można znaleźć na stronie centrum: www.atrium-copernicus.pl, w zakładce „Rozbudowa".******Atrium European Real Estate LimitedAtrium to jedna z wiodących spółek sektora nieruchomości, specjalizująca się w inwestowaniu, budowie i zarządzaniu centrami handlowymi w Europie Środkowej i Wschodniej. Według stanu na dzień 12 marca 2014 roku Grupa była właścicielem 153 obiektów handlowych o wartości rynkowej 2,40 mld euro, zlokalizowanych w siedmiu krajach (głównie w Polsce, Republice Czeskiej, na Słowacji i w Rosji, a ponadto na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie). W 2013 roku spółka Atrium osiągnęła dochód brutto z najmu w wysokości 203,5 mln euro. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana: na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam pod symbolem ATRS.
Atrium w PolsceW Polsce Atrium posiada 23 działające obiekty handlowe. W skład portfela firmy wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Atrium Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu, a teraz również Atrium Felicity w Lublinie. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 498 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi rozbudowę Atrium Copernicus w Toruniu.