☰ menu

Dzień Dziecka we wrocławskich Multikinach

pt.-niedz.
01.06-03.06.2012

W każdym z wrocławskich Multikin na dzieci od 1. do 3. czerwca czekają soczki, słodycze oraz kultowe, animowane filmy. W piątek o 18.00, oraz w sobotę i w niedzielę o 12.00 i 16.00 najmłodsi będą mogli zobaczyć za jedyne 10 zł swoje ulubione animacje. Do filmów 3D należy doliczyć 2zł za udostępnienie okularów. W Multikinie w Arkadach na wszystkie dzieci czeka „Kung Fu Panda", natomiast w Pasażu Grunwaldzkim „Kot w butach" w 3D. Zapraszamy również na Poranki. Dzieci w sobotę oraz w niedzielę o 10.30 i 12.00 będą mogły zobaczyć przygody „Troskliwych Misiów".

Ponadto 1. czerwca odbędzie się premiera filmu animowanego „Kopciuszek. Inna historia", który przeniesie dzieci w świat Dzikiego Zachodu. Najmłodsi poznają nowego Kopciuszka – zahartowaną kowbojkę. Nie zmieni się jednak to, że główna bohaterka będzie wykorzystywana i wyśmiewana przez macochę i jej córki. Oczywiście, jak to w bajkach bywa, pojawia się również Książę, który choć przystojny i elegancki, to będzie zupełnie pozbawiony umiejętności obrony. W tym filmie Kopciuszek poprowadzi akcję ratowania Księżnej. O tym, czy jak w oryginalnej wersji zgubi pantofelek, najmłodsi mieszkańcy Wrocławia dowiedzą się już w Dzień Dziecka.

Dodatkowo w Multikinie w Arkadach 1. czerwca odbędą się krótkie konkursy dla uczniów szkół podstawowych, w których dzieci będą mogły wygrać gadżety filmowe i słodycze. Natomiast w Multikinie w Pasażu Grunwaldzkim, w piątek od rana do godz. 11:30 na odwiedzających kino uczniów będą czekali animatorzy z Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży z karaoke, malowankami, malowaniem twarzy oraz pokazami tańca.

Więcej informacji na temat Dnia Dziecka w Multikinie na stronie www.multikino.pl.

Uwaga, zaproszenia!

– Poranki 2-3 czerwca (sob-nd) – 2 podwójne do Pasażu i 2 podwójne do Arkad

– "Kopciuszek. Inna Historia" – 1 podwójne zaproszenie do odebrania w dniach 4-7 czerwca – do Arkad

Aby wziąć udział w losowaniu należy przysłać zgłoszenie na adres basia@miastodzieci.pl w czwartek 31 maja. W temacie należy wpisać odpowiednio PORANKI

lub KOPCIUSZEK, w treści swoje imię i nazwisko. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową.