☰ menu

niedz.
28.05.2017

W programie:

– Teatrzyk Gama „Tomcio Paluszek”
– koncert dzieci z Klubu Winda pt. „Trzeba marzyć” z towarzyszenie zespołu Mariusza Wali
– gry i zabawy z Tajemniczym Lasem

Teatrzyk Gama „Tomcio Paluszek”

Przedstawienie popremierowe na podstawie książki Małgorzaty Barańskiej „Baśnie Charles’a Perraulta”.
Opracowanie: Ewa Krawczyk
Reżyseria: Ewa Krawczyk
Muzyka: Rajmund Lamentowicz

Przedstawienie teatralne, w którym wezmą udział dzieci z „Teatrzyku Gama”, aktualni uczestnicy zajęć teatralnych Gamy GAK oraz dorośli, którzy w latach 2005 -2010 uczęszczali na zajęcia teatralne odbywające się w Gamie.

Gry i zabawy z Tajemniczym Lasem

Mrumrak jest wyjątkowym czarodziejem – jako jedyny w okolicy zajmuje się… marzeniami dzieci! Dba o to, żeby nie uleciały, pielęgnuje je i w końcu, gdy już dzieci dorosną pilnuje, żeby o nich nie zapomniały. Niestety, z racji charakteru swojej profesji, nasz czarodziej nie jest zbyt uporządkowany i często buja głową w obłokach. Kończy się to tym, że w kółko coś gubi – a to swój kapelusz, a to magiczny kociołek, a ostatnio… Księgę Marzeń! Czy pomożesz Mrumrakowi odnaleźć zagubione przez niego rzeczy? Czy dzięki Twojej pomocy Mrumrak dalej będzie mógł dbać o dziecięce marzenia?
Zapraszamy na grę terenową o czarodziejkach, czarodziejach i dziecięcych marzeniach! Zabierzcie różdżkę, magiczne pióro i pergamin, swoje marzenia i… rodziców! Niech sobie przypomną, o czym marzyli, jak byli w waszym wieku 🙂

Organizator: Winda – Gdański Archipelag Kultury
Wydarzenie współtworzone z Gamą Gdański Archipelag Kultury