☰ menu

sob.
28.05.2011

Tegoroczny Dzień Dziecka w Renomie

będzie przebiegał pod znakiem piratów oraz klocków Lego. Jak zwykle nie zabraknie szeregu atrakcji dla najmłodszych. Wśsród nich znajdą się liczne konkursy sprawnościowe, muzyczne oraz quizy. Na dzieci będzie czekał również kącik przebieranek, gdzie będą mogły się przebrać za jednego piratów najsłynniejszych obecnie piratów, czyli Jacka Sparrowa i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie również słodkich upominków.

Jednak największa atrakcją jaką przygotował w tym dniu DH Renoma jest wielki konkurs, podczas którego będzie można wygrać wycieczkę do LEGOLANDU! Wystarczy w dn. 25-28.05 zrobić zakupy za min. 50 zł, prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe i być obecnym w dniu losowania w Renomie. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie ww.renoma-wroclaw.pl

Dzień Dziecka w Renomie rozpoczyna się już w sobotę o godz. 12:00 na poziomie +2 . Serdecznie zapraszamy!