☰ menu

sob.
28.08.2010

Sopot Molo

Zapraszamy do uczestnictwa w plenerowej imprezie rodzinnej z cyklu  „Dzieci na salonach czyli moda w kurorcie" , która odbędzie się 28 sierpnia 2010 roku w godz.14-17.

Głównym punktem imprezy będzie pokaz  mody dziecięcej nawiązującej do klimatu retro, z prezentacją mody obowiązującej w kurorcie na przełomie XIX/XX wieku. Kolekcja ubrań złożona będzie z kreacji dziecięcych wyłonionych na drodze konkursu.

Integralną częścią przedsięwzięcia będą także recyklingowe warsztaty plastyczne "Pociąg do ekologii". Na bazie tych półfabrykatów powstaną ekoinstalacje ( zabawki, biżuteria etc). Popularyzacji zdrowego trybu życia posłuży również Stacja Kulinarna przygotowująca ekoprzekąski. Imprezie towarzyszyć będzie swingujący kwartet smyczkowy „4 one „wprowadzający atmosferę dawnej epoki.

Zapraszamy!

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Sopotu.

Partner: Kąpielisko Morskie Sopot.

Sponsorzy: Ziaja, Trefl SA

Patronat medialny: miastodzieci.pl, gogaga.pl, naszemiasto.pl