☰ menu

Dziecięce Wyścigi Rowerkowe

niedz.
12.06.2011

Impreza będzie miała charakter festynu rodzinnego. Do zabawy zapraszamy całe rodziny. Maluchom przyda się doping ze strony rodziców. Na dzieci czekają różne nagrody.

Chętnych do uczestnictwa w rowerowej rywalizacji prosimy o zgłoszenia telefoniczne na numer: 022 654 76 09 lub mailowo rowerki@mmtrojmiasto.pl. W Zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko dziecka oraz rok urodzenia. Można też będzie zapisać się na miejscu, w dniu imprezy.

Dzieci będą się ścigać w swoich kategoriach wiekowych. Muszą zjawić się na miejscu wyścigów ze swoimi rowerami. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę – niespodziankę.

Przewidujemy liczne atrakcje dla dzieci, m.in. konkursy i zabawy, malowanie dziecięcych buziek. Będą też straż miejska, pokazy ratownictwa medycznego i strażacy z wozem bojowym.

Organizatorzy:

MM Moje Miasto Trójmiasto: www.mmtrojmiasto.pl

Współorganizatorzy:

Urząd Miasta Gdańska, Scena Muzyczna Gdańsk

Patronat:

Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz

PATRONI MEDIALNI:

Angorka, Miastodzieci.pl, Radio Gdańsk, mmtrojmiasto.pl

Partnerzy:

Główny partner Akcji – "Pożywna Kaszka z Mlekiem – Mleczny Start"

Partnerzy:

Bank Ochrony Środowiska, BP, D&K Centrum Kopiowania, Szkółka Gniewowo, stacje paliw BP; Terravita, ZTM Gdańsk, Salamandra www.naklejkisalamandra.pl; Muzeum Narodowe, Szkoła Tańca, FRECH, KUBUŚ- sok dla dzieci, Centrum Zabaw Twórczych EDWARD.