☰ menu

sob.
18.05.2013

Prowadzenie: Anna Miler  i dr Grzegorz Stunża

Ilość miejsc ograniczona, zapisy na warsztaty alicja_lipinska@wbpg.org.pl.

Dr Grzegorz D. Stunża – adiunkt w Pracowni Edukacji Medialnej w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi blog edukatormedialny.pl. W pracy naukowej zajmuje się tematyką uczących się, sieciowych społeczności oraz kompetencjami komunikowania. Współpracuje jako ekspert z Narodowym Instytutem Audiowizualnym, Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Fundacją Nowoczesna Polska oraz Instytutem Kultury Miejskiej w Gdańsku. Obecnie stażysta w Centrum Cyfrowym w Warszawie.

www.edukatormedialny.pl

Anna Miler – absolwentka politologii i kulturoznawstwa (specjalność audiowizualna) na Uniwersytecie Gdańskim. Zajmuje się nieformalną edukacją kulturalną oraz animacją kultury. Pracuje w Projektorni Gdańskim Archipelagu Kultury i Stowarzyszeniu Arteria, gdzie jest członkinią zarządu i koordynatorką projektów. Przez trzy lata powadziła edukację filmową w ramach Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej w Klubie Żak oraz Akademii Filmowej w Multikinie. Uczestniczyła w Seminarium Wizualnym Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę". Jest członkinią Grupy Animacji Medialnej, Sieci Młodych Europejskiego Parlamentu Kulturalnego oraz Trójmiejskiej Akcji Kobiecej. Jednym z najważniejszych działań, w jakich obecnie bierze udział jest projekt „Stocznia jest kobietą", który wyłonił się z trójmiejskiego projektu herstorycznego „Metropolitanka". Na podstawie wywiadów z kobietami i mężczyznami związanymi z dawną Stocznią Gdańską tworzymy audioprzewodnik po terenach postoczniowych.

www.art-eria.pl

www.wbpg.org.pl