☰ menu

Drzewko za Oponę

sob.
28.04.2012

Klub Dżentelmena Szos oraz Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku pragnie poinformować, że w dniu 28 kwietnia 2012 roku w godzinach 10.00 – 16.00 odbędzie się XII edycja akcji „Drzewko za Oponę".

Konwencja tej akcji polega na ufundowaniu sadzonek drzew – tym kierowcom, którzy przekażą zużyte opony do miejsca zbiórki akcji, znajdującego się na terenie Technikum Architektury Krajobrazu w Gdańsku Oliwie przy ulicy Czyżewskiego 31.

Mając na uwadze społeczny charakter akcji jej uczestnikami są wyłącznie kierowcy samochodów osobowych.

Mamy nadzieje, że w wyniku tegorocznej akcji – zamiast składowisk zużytych opon w okolicznych lasach – zakwitnie kolejne tysiąc drzew na terenie Trójmiasta.

Mamy zaszczyt poinformować, że podczas jedenastu edycji akcji zasadziliśmy ponad 16 tys. drzew na terenie Trójmiasta i okolic.