☰ menu

Druga edycja Southern Crew Jam

pon.-pon.
10.08-17.08.2015

Jak mówią organizatorzy: w tą gorąca, wakacyjną niedzielę spotkała się cała śmietanka rowerowej ekstremy na jeszcze lepszym i konkretniejszym torze w ramach Souther Crew Jam II- Gangsters of Freeride w jednym tylko celu- aby czerpać pełnymi garściami radość z jazdy na największych freeridowych hopach w kraju.

Głównym założeniem tej imprezy jest spotkanie ze znajomymi w pięknych okolicznościach przyrody, na dobrze przygotowanej trasie i świetna zabawa na totalnym luzie, bez ocen przejazdu i zbędnych stresów związanych z dużą konkurencją.

W tym roku dodatkowo impreza miała charakter charytatywny gdyż całe wpisowe zostało przekazane na rzecz rodzinnych domów dziecka, aby dzielić się radością i pomagać najbardziej potrzebującym.

Organizację imprezy w tym roku wsparła w tym roku Gmina Wielka Wieś wraz z Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białym Kościele GOKiS oraz OSP Tomaszowice