☰ menu

Domek Akademii Zdrowego Rozwoju rusza w Polskę!

pt.-niedz.
17.09-19.09.2010

Tematem przewodnim Akademii 2010

będzie ruch i olbrzymia rola, jaką odgrywa on w rozwoju dziecka, stąd nazwa tegorocznej edycji „Ruch to rozwój". Ambasadorką akcji jest Jagna Marczułajtis.

Akademia Zdrowego Rozwoju już od ośmiu lat towarzyszy tysiącom rodziców i dzieci w różnych zakątkach Polski. W ubiegłym roku w samej tylko Warszawie domek odwiedziło ponad 4 tysiące gości, a w całym kraju – ponad 42 tysiące rodziców, którzy doskonale bawili się w dziecięcym świecie poznając jednocześnie potrzeby swoich maluchów.

Domek Akademii Zdrowego Rozwoju zabiera swoich gości w podróż do świata najmłodszych oraz daje im możliwość spojrzenia na świat oczami dziecka. Tegoroczna edycja Akademii poświęcona będzie tematyce ruchu i jego roli w prawidłowym rozwoju maluszka. Grono ekspertów Instytutu Pampers, chętnie podzieli się z rodzicami swoją wiedzą na temat znaczenia, jakie odgrywa aktywność ruchowa na każdym etapie rozwoju dziecka.

W tegoroczną edycję Akademii Zdrowego Rozwoju zaangażowała się Jagna Marczułajtis, polska snowbordzistka i mama dwuletniej Igi. Sportsmenka doskonale wie, jak ważny jest ruch w rozwoju dziecka: „Jako sportowiec, każdego dnia czuję, jak wielkie znaczenie w moim życiu ma ruch. Jako mama zaczęłam również dostrzegać, jak jest on ważny w rozwoju dziecka. Dlatego postanowiłam przyłączyć się do tegorocznej akcji Instytutu Pampers, Ruch to rozwój i do Akademii Zdrowego Rozwoju".

Po wizycie w Warszawie, domek Akademii uda się w trasę po całej Polsce, odwiedzając
w sumie 10 miast, w tym 2 wytypowane w konkursie przez samych rodziców.

Harmonogram trasy domku Akademii Zdrowego Rozwoju 2010.

27-29 sierpnia Warszawa
31 sierpnia-1 września Białystok
3-4 września Gdańsk
5-6 września Gdynia
8-9 września Szczecin
11-12 września Poznań
14-15 września Łódź
17-19 września Wrocław
21-22 września Miasto konkursowe 1
24-25 września Miasto konkursowe 2

W tegoroczną akcję Instytutu Pampers zaangażowali się również partnerzy, których produkty pomagają kompleksowo wspierać rodziców w codziennej opiece nad maluszkami, m.in.: BoboVita, Chevrolet, sieć hipermarketów Real. Patronem mediowym Akademii Zdrowego Rozwoju jest magazyn Mamo, to Ja.

Dodatkowych informacji udzielają:

Katarzyna Łopaciuk – Goc, PR Manager