☰ menu

Dla młodych globtroterów

pt.-niedz.
12.03-14.03.2010
Wyniki konkursu poznamy podczas XI Finału Konkursu Kolosy oraz XII Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów, które odbędą się w dniach 12-14.03.2010 r. w Hali Sportowo-Widowiskowej GDYNIA.

Laureata, który nie ukończył jeszcze 30 lat wybierze Kapituła spośród zaproszonych do Gdyni podróżników, alpinistów, żeglarzy i grotołazów. Liczyć się będzie dotychczasowy dorobek oraz oryginalność i jakość projektu, na który laureat zobowiązuje się przeznaczyć grant. (Dopuszcza się możliwość zgłoszenie grupowego w przypadku gdy średnia wieku nie przekracza 30 lat). Wybrani kandydaci zostaną poproszeni o wygłoszenie podczas Spotkań ilustrowanej prelekcji o swoim największym dotychczasowym dokonaniu.

Formularz oraz regulamin do pobrania w Urzędzie Miasta Gdyni (ul. 10 Lutego 24), pok. 507 oraz na stronie internetowej: www.gdynia.pl

Dodatkowe informacje – tel. 58 668 25 35, e-mail: turystyka@gdynia.pl

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 stycznia 2010 roku – pocztą na adres Urzędu Miasta Gdyni, al. Marsz. Piłsudskiego 52/54, 81-382 Gdynia oraz kopię pocztą elektroniczną na adres: kapitula@kolosy.pl

Nagroda im. Andrzeja Zawady przyznawana jest od 2002 r. Ma umożliwić młodym podróżnikom spełnienie ambitnych podróżniczo-eksploracyjnych celów. Grant podróżniczy w wysokości 10 000 zł ufundował Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

źródło www.gdynia.pl