☰ menu

dla dzieci w wieku 8-12 lat poziom podstawowy

wt.-wt.
03.07-31.07.2012

Codziennie młodzi konstruktorzy samodzielnie stworzą i "ożywią" roboty z edukacyjnych zestawów klocków LEGO Mindstorms NXT, dzięki czemu poznają i praktycznie wykorzystają zasady fizyki, matematyki i informatyki. Zobaczą też, że nauka może odbywać się przez zabawę, a wiedza zdobyta przy tworzeniu robotów przydaje się w codziennym życiu.

Największą atrakcją półkolonii będą zawody EURO 2012. Uczestnicy kursu zbudują, a następnie zaprogramują konstrukcje zawodników, które ulegną przeobrażeniu, by wygrać widowiskowy Mecz Robotów. Podczas ich tworzenia dzieci nauczą się współpracy z rówieśnikami oraz poczują przedsmak ogromnych, sportowych emocji!

Każde dziecko otrzyma upominek – pamiątkę po pasjonującej wyprawie do świata maszyn!

Wakacje z robotami: W świecie maszyn dla dzieci

w wieku 8-12 lat poziom podstawowy

Wybierz wakacje z robotami za 1 zł lub First Minute!

Szczegóły i informacje:

www.edurobot.pl

e-mail: trojmiasto@edurobot.pl

tel: 535 041 242

Półkolonie w świecie maszyn to marzenie niejednego konstruktora! Tylko tutaj pozna on działanie maszyn, dzięki którym powstała współczesna cywilizacja. Uczestnicy półkolonii sami spróbują sił w roli konstruktorów koparek, wózków widłowych, które przewożą cegiełki. Zdobędą też wiedzę na temat ich programowania, za co otrzymają certyfikat prowadzenia pojazdu.

Wybierz wakacje z robotami za 1 zł lub First Minute!

Szczegóły i informacje:

www.edurobot.pl