☰ menu

CZYTAMY I OGLĄDAMY W AGRAFCE

niedz.
02.10.2011

Do udziału w projekcie zaproszono profesjonalistów, mających doświadczenie w kontaktach z widownią dziecięcą.
Program proponuje najciekawsze, najwartościowsze książki polskich i obcojęzycznych autorów. Filmy, głównie rysunkowe – stworzone zostały przez mistrzów animacji.
Cykl "Czytamy i oglądamy w Agrafce" będzie dla rodziców miłym przypomnieniem "dobranocek", "wieczorynek" i bajek znanych z dzieciństwa, natomiast dla ich pociech przygodą, spotkaniem z ciekawymi bohaterami książek i filmów, ćwiczeniem wrażliwości i wyobraźni. Wnętrza kina Agrafka otwierają się dla najmłodszych, stwarzamy możliwość zwiedzania kabiny operatora, odsłaniamy tajemnice ekranu i projektora filmowego.
Nasze dotychczasowe działania zdobyły sobie sympatię rodziców naszych młodych widzów, którzy to nagrodzili Czytamy i Oglądamy w konkursie portalu CzasDzieci.pl na najlepszą inicjatywę w kategorii język.
W tej edycji cyklu, który zyskał sobie stałą i wierną publiczność odbędzie się spotkanie z jednym z najpopularniejszych autorów książek dla dzieci Grzegorzem Kasdepke.

Zapraszamy dzieci z opiekunami w każdą niedzielę o godz. 11:00.

Bilety tylko 5 zł.

* czytamy – Przygody Jeża spod miasta Zgierza | Wanda Chotomska
* oglądamy – JEŻ SZUKA RODZINY i inne bajki
BOCIANIE GNIAZDO | PAMPALINI I BOA | WIŚNIE W KAPELUSZU | JAK BALANEL UCZYŁ KACZKĘ PŁYWAĆ
Nasza pracownia plastyczna zamieni się w "najeżoną" krainę.