☰ menu

Czy Wilk i Smok zostaną pokonani w Białymstoku?

sob.-niedz.
06.07-07.07.2013

Tym razem będą to popularny i lubiany Czerwony Kapturek oraz tajemniczy Smok i leniwy król Histeriusz.

To już drugi weekend, podczas którego najmłodsi fani teatru spotkają się z bajkowym światem aktorów i niezwykłych opowieści w ramach wakacyjnego cyklu "Weekendy jak z bajki”. Pierwsze lipcowe przedstawienie odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 lipca w CH Auchan Hetmańska. Aktorzy zaprezentują maluchom swoją – całkowicie nową – wizję klasycznej opowieści o Czerwonym Kapturku. Czy straszny wilk musi być zły? Jak mała bohaterka poradzi sobie ze zwierzakiem?  Podobno wilk obiecał nikogo nie zjeść, więc mali widzowie mogą czuć się bezpiecznie.

Nic złego nie będzie grozić maluchom również ze strony Smoka, z którym spotkają się w niedzielę, 7 lipca w CH Auchan Produkcyjna. Stworzenie będzie niezapowiedzianym gościem na zamku leniwego króla Histeriusza. Co wyniknie z faktu, że cała królewska świta umyka przed nieproszonym wizytatorem? Spektakl pt. "O Smoku i królu Leniuchu” to nie tylko wspaniała zabawa, ale i lekcja szlachetnych zasad.

Opowiedziane brawurowo bajki, pełne walorów plastycznych i muzycznych z pewnością na długo zapadną w pamięci najmłodszych widzów. Teatralne spotkania w ramach cyklu "Weekendy jak z bajki” to również wyjątkowa alternatywa dla kreskówek oglądanych w telewizji. Letnie spotkania z teatrem na żywo w Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku ruszyły 22 czerwca i potrwają aż do sierpnia.

Spektakle teatralne odbędą się w sobotę, 6 lipca w CH Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 oraz w niedzielę, 7 lipca w CH Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Każda z historii zaprezentowana będzie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

O Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku:
Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna mieści się przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 60 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy Centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, centrum usługowe Norauto oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.30. Centrum Handlowe posiada blisko 2790 miejsc parkingowych, w tym 28 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2000 roku, a rozbudowane w 2006.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.30. Centrum Handlowe posiada blisko 1550 miejsc parkingowych, w tym 35 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2008 roku.