☰ menu

Czy czarownicy zdarzają się gafy?

niedz.
17.05.2015

Podczas spotkania mali widzowie poznają niezwykłą przyjaźń łączącą dwóch chłopców o zupełnie odmiennych charakterach – rezolutnego i dzielnego Kubusia oraz urwisa i straszliwego śpiocha Ancymona. Co się stanie z bohaterami, gdy na ich drodze pojawi się płatająca figle czarownica? Czy chłopcom uda się pokonać zło, które Fafa reprezentuje? Najmłodsi fani teatru przekonają się już w niedzielę 17 maja.

Spektakl pt. „Gafy czarownicy Fafy" to wesoła i dynamiczna opowieść, pełna zaskakujących zwrotów akcji. Barwna scenografia oraz wyraziste postaci z pewnością pozwolą najmłodszym przenieś się do świata pełnego przygód.

Przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 17 maja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Patronat medialny nad cyklem przedstawień objął portal miastodzieci.pl.

DODATKOWE INFORMACJE:

O Centrum Handlowym Auchan Piaseczno:

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno mieści się w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 46. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji blisko 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe oraz obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno mieszczą się hipermarket Auchan i Leroy Merlin. Galeria w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 1400 miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1996 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchanpiaseczno.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.