☰ menu

Cztery łapy, czyli edukacyjne spotkanie z psem Mellonem

pt.
13.03.2015

Przedstawiamy Państwu propozycję spotkania edukacyjnego z psim terapeutą dotyczącego nauki bezpiecznego kontaktu z psem.. W trakcie spotkania, dzieci mają doskonałą okazję do uzyskania wiedzy i nabycia podstawowych umiejętności, które ułatwiają bezpieczną koegzystencję z psem. Terapeuci wraz z psem uczą dzieci, jak zachowywać się bezpiecznie wobec psów – co robić, gdy spotkamy obcego psa na ulicy, jak zachować się, gdy pies atakuje, co robić, aby nie prowokować psów. Pies uczestniczący w zajęciach towarzyszy dzieciom podczas ćwiczeń.

Informacje ogólne:

Czas trwania zajęć: 60 minut

Termin zajęć: 13.03.2015 godz. 17:00-18:00

Prowadzący zajęcia: Aleksandra Musielak, psycholog i dogoterapeutka, właścicielka Mellona – psa terapeuty rasy Labrador Retriver, Iwona van Buuren – psycholog i dogoterapeutka.

Cena: 35zł/dziecko/zajęcia

Dbamy, żeby zajęcia były w pełni bezpieczne dla ich uczestników.

1. Nasz pies jest pod stałą kontrolą weterynaryjną, ma wykonane wszystkie obowiązkowe i zalecane szczepienia. Jest regularnie odrobaczany.

2. Dzieci nigdy nie zostają z psem same podczas zajęć.

3. Proces szkolenia psów pracujących z dziećmi kładzie nacisk na przewidywalność zachowań psa.

4. Osoby pracujące z psem ubezpieczone są od OC na wypadek jakichkolwiek szkód wyrządzonych przez psa.

zapisy: info@makaraka.pl
Serdecznie zapraszamy!