☰ menu

Czerwcowe Poranki z Multikinem

sob.-niedz.
28.06-29.06.2014

Czerwcowe Poranki o 10.30 w Multikinie ze „Słoniczką Elli", „Tree Tu Tomem" i wesołym „Dinopociągiem"

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

Tree Fu Tom:
Tom Powers wygląda na przeciętnego ośmiolatka. Jednak chłopiec dokonał niezwykłego odkrycia. W lesie niedaleko jego domu jest specjalne drzewo, które mieści Treetopolis – miasto wewnątrz pnia drzewa… Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersji siebie i mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych, małych istot z lasu. Należą do nich Twigs i Zigzoo.

Przygody słoniczki Elli:
Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.

Dinopociąg:
Akcja serialu Dinopociąg toczy się w prehistorycznym świecie. Bohaterowie odbywają podróż po świecie pełnym dżungli, bagien, oceanów, aktywnych wulkanów, który obfituje w dinozaury oraz inne żywe stworzenia. Za pomocą Dinopociągu, dinozaury odbywają podróże w czasie i przestrzeni. Parowy pociąg, którego kierowcą jest pan Troodon – najbystrzejszy dinozaur, przystosowany jest do przewożenia przeróżnych pasażerów. Okna sprawiają, że nawet sauropodom o długich szyjach podróżuje się w nim wygodnie. Theropody mają wystarczająco dużo przestrzeni w wagonie panoramicznym. Natomiast dla dinozaurów żyjących w wodzie jest wagon z akwarium. Dinopociąg objeżdża cały świat dookoła, przemierza oceany i morza śródlądowe, pozwalając odwiedzić prehistoryczne podwodne zwierzęta, jak również dzięki magicznemu tunelowi czasowemu daje możliwość zwiedzenia całej ery mezozoicznej.

Szczegółowy harmonogram seansów:

21-22 oraz 28-29 czerwca, godz.: 10.30

Tree Fu Tom- Wyprawa (22 min)
Przygody słoniczki Elli – Trąbo-zuchy (10 min)
Przygody słoniczki Elli – Ella na zastępstwie (10 min)
Dinopociąg – Mała kocha ryby (14 min)

Łączny czas trwania Poranka: 56 min

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie.

„Poranki" i oferta dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna grupa to 20 dzieci).

Miejsce:
Silver Screen,