☰ menu

Czerwcowe Poranki dla najmłodszych kinomanów w krakowskim kinie Multikino

sob.-niedz.
28.06-29.06.2014

Podczas pokazów o 10.30 dzieci zobaczą nowe odcinki „Przygody słoniczki Elli”, „Tree Fu Toma” oraz "Dinopociągu”. Natomiast seanse o godz. 12.00 przeniosą najmłodszych kinomanów do upiorrrnego świata Monster High.

Poranki o 10.30 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

W czerwcu o 10.30 Multikino zaprasza na „Przygody słoniczki Elli", „Tree Fu Toma" oraz „Dinopociągu".

Tree Fu Tom:
Tom Powers wygląda na przeciętnego ośmiolatka. Jednak chłopiec dokonał niezwykłego odkrycia. W lesie niedaleko jego domu jest specjalne drzewo, które mieści Treetopolis – miasto wewnątrz pnia drzewa… Tom może uzyskać do niego dostęp tylko w miniaturowej wersji siebie i mieć wpływ na zachowanie dziwnych i cudownych, małych istot z lasu. Należą do nich Twigs i Zigzoo.

Przygody słoniczki Elli:
Ella, pogodna słoniczka, uwielbia wesołą zabawę. Każdego dnia razem z przyjaciółmi odkrywa zakamarki Wyspy Słoni. Zdarza się, że ich zabawne przygody i próby pomagania innym nie zawsze idą zgodnie z planem. Jednak przy odrobinie wyobraźni, pracy zespołowej oraz z pomocą wyjątkowego, magicznego kapelusza, Ella rozwiązuje wszystkie problemy.

Dinopociąg:
Akcja serialu Dinopociąg toczy się w prehistorycznym świecie. Bohaterowie odbywają podróż po świecie pełnym dżungli, bagien, oceanów, aktywnych wulkanów, który obfituje w dinozaury oraz inne żywe stworzenia. Za pomocą Dinopociągu, dinozaury odbywają podróże w czasie i przestrzeni. Parowy pociąg, którego kierowcą jest pan Troodon – najbystrzejszy dinozaur, przystosowany jest do przewożenia przeróżnych pasażerów. Okna sprawiają, że nawet sauropodom o długich szyjach podróżuje się w nim wygodnie. Theropody mają wystarczająco dużo przestrzeni w wagonie panoramicznym. Natomiast dla dinozaurów żyjących w wodzie jest wagon z akwarium. Dinopociąg objeżdża cały świat dookoła, przemierza oceany i morza śródlądowe, pozwalając odwiedzić prehistoryczne podwodne zwierzęta, jak również dzięki magicznemu tunelowi czasowemu daje możliwość zwiedzenia całej ery mezozoicznej.

Poranki o godzinie 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

W czerwcu o 12.00 Multikino zaprasza do świata Monster High. Na uczestników pokazów będą czekały „Monster High: Upioryż miasto strachu" (7-8.06 i 14-15.06.2014) oraz „Monster High: 13 życzeń" (21-22.06 i 28-29.06.2014).

„MONSTER HIGH: UPIORYŻ MIASTO STRACHU"
Upiorne marzenia spełniają się w Upioryżu! Kiedy nadarza się okazja, aby Clawdeen WolfTM i jej straszyciółki od serca praktykowały u legendarnej kreatorki mody Madam Ghostier, natychmiast pakują walizki i wskakują do samolotu lecącego do pięknego Upioryża. Podczas gdy Clawdeen rywalizuje z dwójką godnych konkurentek Skelitą CalaverasTM i Jinafire LongTM, jej straszyciółki Frankie SteinTM i Rochelle GoyleTM odkrywają sekrety, które kryją się głęboko pod brukiem upioryskich ulic. Dołącz do straczyciółek z Monster HighTM aby przeżyć upiornie fantastyczną przygodę życia
w Upioryżu – mieście gdzie upiorne marzenia naprawdę się spełniają.
Projekcja: 7 – 8 czerwca i 14 – 15 czerwca

„MONSTER HIGH: 13 ŻYCZEŃ"
Uważaj, czego sobie życzysz! W związku z inauguracją nowego roku szkolnego
w StraszyceumTM młodsza siostra Clawdeen WolfTM, Howleen, postanawia być jeszcze bardziej upiorna niż kiedykolwiek. Jej marzenia o zdobyciu popularności okazują się być całkowicie realne gdy wpada na dżina o imieniu Gigi GrantTM, który spełni nie tylko 3, ale aż 13 jej życzeń! Upiorki szybko uczą się żeby ostrożnie wybierać życzenia, ponieważ każde z nich ma swoją ciemną stronę! Spełnienie jednego z nich odmienia nawet ducha Monster HighTM! Frankie SteinTM, Clawdeen WolfTM, DraculauraTM i ich fantastycznie upiorne straszyciółki wyruszają w podróż w głąb magicznej latarni, aby ocalić szkołę
a przy tym emanują swoim zabójczym stylem na każdym kroku!
Projekcja: 21 – 22 czerwca i 28 – 29 czerwca