☰ menu

Czekoladowe spacery z babcią i dziadkiem

pt.
27.08.2010
„Czekoladowe spacery z Babcią i Dziadkiem"
Mile widziani opiekunowie, nianie, ciocie oraz wujkowie!

W piątki o godz. 10.00!

Spacery poprowadzi Aldona Fąfara, przewodniczka wrocławska, historyczka sztuki i plastyczka oraz edukatorka muzealna.

Całość zajęć trwa ok. 1,5 godz., każdy spacer kończy się w Czekoladziarni gdzie dzieci degustują czekoladowy poczęstunek, a Dziadkowie/ Opiekunowie popijają kawę albo herbatę, w wersji ciepłej bądź mrożonej.

Koszt zajęć to 22 zł za dziecko z jednym z Dziadków / Opiekunów.

Za każde kolejne dziecko z jednym opiekunem dopłata wynosi 10 zł. Proponujemy 10% rabatu na napoje dla kolejnego Opiekuna.

Cena obejmuje 1,5 godz. spaceru z przewodnikiem, czekoladowy poczęstunek i napoje dla dzieci oraz napój dla Opiekuna.

Spacery przeznaczone są dla dzieci od lat 4.

W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o rezerwację, telefonicznie: 071 797 57 16 bądź mailowo: info@czekoladziarnia.com.pl

Z wszelkimi pytaniami prosimy dzwonić: 609 539 288 albo 601 711 612

UWAGA! Wszystkie spotkania zaczynamy w Czekoladziarni przy Włodkowica 19 gdzie dzieci degustują czekoladowe smakołyki , a opiekunowei napoje z menu Czekoladziarni. Pokrzepieni smakołykami wyruszymy, aby poznawać tajemnice miasta.

Tematy wakacyjnych „Czekoladowych spacerów z Babcią i Dziadkiem":

9 lipca
Tajemnice wrocławskiego Rynku dla najmłodszych
dla dzieci gorąca czekolada z lodami

16 lipca
Bryczką, tramwajem i autem czyli o środkach komunikacji miejskiej we Wrocławiu dawniej i dziś
dla dzieci mrożona czekolada z bitą śmietaną

23 lipca
Przechadzka po Dzielnicy Wzajemnego Szacunku
dla dzieci lody z czekoladą

30 lipca
Ulica Świdnicka. Ulica niezwykła
dla dzieci koktajl mleczny z czekoladą

13 sierpnia
Smok Strachota i inni czyli najciekawsze wrocławskie legendy
dla dzieci czekoladowe ciasto

20 sierpnia
Na tropie wrocławskich krasnali
dla dzieci lody z czekoladą

27 sierpnia
Dawno temu we Wrocławiu czyli o naszym mieście sprzed wieków
dla dzieci gorąca czekolada z lodami

Serdecznie zapraszamy do wspólnego poznawania tajemnic naszego miasta i degustowania czekoladowych smakołyków!

U nas wiedza smakuje czekoldą…