☰ menu

Cyrkowa Sobota w Tychach

sob.
06.06.2015

Dodatkową atrakcją będzie "balonowe zoo" i malowanie buziek. Wieczór zakończy się spektaklem pantomimicznym "Charlie i Różyczka" teatru HoM.

W tym roku mija 25. lat od przywrócenia w Polsce samorządu terytorialnego. Od tego czasu miasta, gminy, powiaty i województwa w dużej mierze same decydują o kierunkach własnego rozwoju. Reformę samorządową z 1990 roku uważa się dziś za jedną z najbardziej udanych reform przeprowadzonych w Polsce w ciągu ostatniego ćwierćwiecza.

W ramach uczczenia tego wydarzenia Urząd Miasta Tychy zaplanował na miesiąc maj i czerwiec szereg wydarzeń. Jednym z nich jest impreza organizowana 6 czerwca 2015r. przez Miejskie Centrum Kultury na zmodernizowanym Placu Świętej Anny.

Zapraszamy!

Sobota Cyrkowa na Placu Świętej Anny w Tychach