☰ menu

Budowle z kartonu – warsztaty dla Dzieci w Poznaniu

sob.
25.05.2013

Na powyższe atrakcje zapraszamy w sobotę, 25 maja w godzinach od 12:00 do 17:00 do Kupca Poznańskiego. Główną atrakcją imprezy „Poznań Cartoon" będą tekturowe zabawki firmy TEKTOY, przypominające charakterystyczne miejsca Poznania: Ciuchcia Maltanka, samolot z Portu Ławica i wiele innych. Młodzi budowniczy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas składania wielkich, kartonowych konstrukcji.

Dla małych artystów przygotowane będą atrakcje plastyczne: tworzenie kurek z plastikowych talerzyków czy koron dla mam z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. Nie zabraknie również zabaw muzyczno-tanecznych.

Równie niezapomnianych wrażeń dostarczą interaktywne zabawy na dotykowym stole GLIPtable, wyścigi zdalnie sterowanych samochodów czy turniej w piłkarzyki, które zapewnią graczom wiele radości podczas beztroskiej rywalizacji.

Dzień Matki i Dziecka w Kupcu Poznańskim to doskonała okazja, aby z najbliższymi spędzić niesamowite chwile pełne śmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń. Z myślą o Mamach przygotowane zostanie specjalne stoisko marki Inglot, przy którym wizażyści dobiorą odpowiedni makijaż dla każdej z pań.

Ciekawscy będą mogli z bliska przyjrzeć się i sprawdzić możliwości największej nowinki technologicznej ostatnich czasów – drukarki 3D.

Patronat medialny nad wydarzeniem „Poznań Cartoon" objęli: telewizja ONTV oraz portale codziennypoznan.pl, Miasto Dzieci oraz Dzieci Poznań.

Tego samego dnia na Starym Rynku zbiorą się fani baniek mydlanych, podczas dorocznej akcji „Bańkowy Poznań". Kupiec Poznański jako partner tego wydarzenia zapewni uczestnikom dobrą zabawę, dostarczając pół tysiąca zestawów do puszczania baniek.

Więcej informacji na profilu Kupca Poznańskiego na facebooku:

www.facebook.com/ch.kupiec.poznanski

oraz na portalach: Miasto Dzieci: www.poznan.miastodzieci.pl, Dzieci Poznań: www.dziecipoznan.pl