☰ menu

Bony do wygrania

śr.-pt.
24.11-03.12.2010

Port Łódź zaprasza do udziału
w świątecznym konkursie z nagrodami

W Porcie Łódź trwa świąteczny konkurs. Klienci, którzy wezmą w nim udział, staną przed szansą wygrania bonów na świąteczne zakupy o łącznej wartości 112.000 zł.

Mimo że od Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas jeszcze ponad miesiąc, powoli zaczynamy myśleć o świątecznych prezentach dla najbliższych. W tym roku Port Łódź wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy wyznają zasadę, że wręczanie prezentów daje więcej radości niż ich otrzymywanie. W ramach świątecznego konkursu Klienci Centrum będą mogli wygrać świąteczne bony zakupowe, dzięki którym obdarowywanie bliskich w tym roku stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Aby wziąć udział w świątecznym konkursie wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł w dowolnym sklepie na terenie centrum handlowego i zgłosić się z paragonem do Punku Informacyjnego przy salonie EMPIK. Tam należy odebrać kupon konkursowy, odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące Portu Łódź, wypełnić go i wrzucić do urny. Codziennie autorzy poprawnych odpowiedzi będą mogli zdobyć aż 23 bony świąteczne o łącznej wartości 5.000 zł: jeden o wartości 1.000 zł, dwa o wartości 500 zł oraz po dziesięć o wartości 200 zł i 100 zł. Konkurs potrwa do 3 grudnia.

Bony świąteczne będzie można realizować w wybranych lokalach w Porcie Łódź między 4 a 24 grudnia.

W czasie trwania konkursu listy nagrodzonych będą publikowane codziennie na stronie internetowej www.portlodz.pl.

 

Exit mobile version