☰ menu

Bob Budowniczy majsterkuje w Gdańsku!

sob.
06.06.2015

Na wszystkich majsterkowiczów, którzy w sobotę 6 czerwca odwiedzą gdańską galerię handlową Auchan, czeka nie lada atrakcja. W warsztacie Boba Budowniczego maluchy będą mogły skorzystać z narzędzi bohatera, by zgłębić tajniki jego pracy. Bob nauczy najmłodszych także swojego sekretnego tańca oraz zaprosi do wspólnego śpiewania czy budowania miasta z kolorowych klocków. Spotkanie z bohaterem będzie można upamiętnić na fotografii wykonanej bezpłatnie w mobilnym studio na terenie galerii handlowej.

Podczas spotkania nie zabraknie oczywiście zabaw i konkursów z nagrodami. Maluchy będą mogły między innymi sprawdzić swoją wiedzę na temat bajki, spróbować sił w konkurencjach sprawnościowych, kalamburach czy zabawach na spostrzegawczość. Wiele atrakcji czeka na uczestników także w kąciku plastycznym i na kolorowym placu zabaw.

Spotkanie z Bobem Budowniczym odbędzie się w sobotę 6 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3. Animacje rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział we wszystkich zabawach jest bezpłatny!

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Gdańsk:

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk mieści się przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji blisko 50 sklepów znanych marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W CH Auchan Gdańsk mieszczą się hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, jedyny w Trójmieście Toys′R′Us oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 10:00 do 20.00. Centrum Handlowe posiada 2260 miejsc parkingowych, w tym 20 dla osób niepełnosprawnych. CH zostało otwarte w 1998 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchangdansk.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.