☰ menu

A. Passent
pt.-sob.
27.10-28.10.2017

Zapraszamy do skorzystania z wybranej oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej.

PIĄTEK 27.10

Klub Malucha, godz. 12:00
Cykliczne zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej. W programie m.in.: gry i zabawy dla najmłodszych, wspólne czytanie i zajęcia plastyczne. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 32 262 49 14.

Easy English godz. 15:30, 16:15
Nauka języka angielskiego.

Sztuka na miarę, godz. 17:00
Plastyka dla matematyka i matematyka dla plastyka. Zajęcia prowadzone przez O!twartą Pracownię Artystyczną.

Spotkanie autorskie z Agatą Passent, godz. 18:00
Spotkanie z Agatą Passent – dziennikarką, stałą felietonistką miesięcznika „Twój STYL” (od 1996 r.) i współprowadzącą program o literaturze Xięgarnia (TVN24). Germanistka, ukończyła studia na Uniwersytecie
Harvarda w Cambridge, USA oraz studia na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka książek „Miastówka”, „Pałac wiecznie żywy”, „Dziecko? O matko!”, „Kto to Pani zrobił?”. Jest córką Agnieszki Osieckiej i Daniela
Passenta oraz mamą dwóch chłopców. Prezes Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej

Spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Kultury ZagłębieWood, dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta.

SOBOTA 28.10

Biblioteka Planszówek, godz. 10:00
Spotkania miłośników gier planszowych – rozgrywki, turnieje gier. Wstęp bez zapisów.

Serdecznie zapraszamy!