☰ menu

bezpłatny spektakl dla dzieci

niedz.
19.04.2015

Król Szczur postanowił zamienić wysypisko w swoje królestwo, przez co ludzie zaczęli wyrzucać śmieci do lasu. Martwią się tym mieszkańcy Śmieciolandii – Pan Puszka i jego przyjaciele. Bajkowi bohaterowie będą potrzebowali pomocy małych widzów, którzy w niedzielę 19 kwietnia zasiądą przed sceną w Porcie Rumia. Tylko z pomocą najmłodszych będą oni bowiem w stanie pokonać złego władcę i uchronić las od skażenia.

Spektakl edukacyjny pt. „Śmieciolandia" będzie już czwartym spotkaniem z cyklu „Bajeczne niedziele". Tym razem, dzięki zastosowaniu różnych form – lalki teatralne, scenografia, ciekawa oprawa muzyczna – maluchy dowiedzą się, z jakim niebezpieczeństwem wiąże się wyrzucanie śmieci do lasu, a także poznają zasady prawidłowego segregowania odpadów.

Na maluchy czeka ponadto bajkowa zabawa – uczestnictwo w comiesięcznych spotkaniach jest bowiem nagradzane stemplami, które mali widzowie mogą zbierać na specjalnym kuponie. Już trzy zebrane stemple gwarantują otrzymanie drobnych upominków. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.portrumia.pl.

Przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Patronat medialny nad cyklem przedstawień objął portal miastodzieci.pl.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji blisko 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2100 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

O Immochan:

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 22 centrami handlowymi o łącznej powierzchni najmu 570 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. Więcej informacji na www.centraauchan.pl.