☰ menu

Bezpłatne spotkania dla mam w Krakowie

czw.
16.02.2012

„W zdrowym ciele, zdrowy Maluch” to temat ogólnopolskiego cyklu spotkań dla przyszłych i świeżo upieczonych mam. Porady fizjoterapeuty, wskazówki doświadczonej położnej, pokaz chustonoszenia to główne atrakcje nadchodzącej imprezy. Eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości rodziców.

Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć się urokami macierzyństwa. Dbając o komfort i uśmiech mamy, troszczymy się o zdrowie dziecka.

Porozmawiajmy o macierzyństwie

Jak zachować atrakcyjny wygląd, a po ciąży szybko wrócić do dawnej sylwetki? Wraz z fizjoterapeutą zastanowimy się nad wyborem odpowiedniej aktywności ruchowej w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka. Doświadczona położna udzieli cennych wskazówek dotyczących porodu i opieki nad niemowlakiem. Nie zabraknie także tematów związanych z noszeniem maluszka, o czym opowie wykwalifikowany instruktor chustonoszenia.
Atrakcją wieczoru będzie pokaz mody dla przyszłych i obecnych mam. Na każdą uczestniczę czekają atrakcyjne upominki ufundowane przez partnerów projektu.

Gościem specjalnym spotkania będzie aktorka Paulina Holtz, prywatnie mama dwóch dziewczynek, znana również jako autorka książki Luśka na Planecie Dziecko. Nieporadnik Świadomego Rodzica.
Wszystkie Panie z brzuszkami i obecne Mamy zapraszamy 16 lutego do Hotelu Polskiego pod Białym Orłem przy ul. Pijarskiej 17.

Szczegóły i zapisy na stronie www.SwiadomaMama.pl
Zostań Świadomą Mamą! Już teraz zarejestruj się na bezpłatne spotkanie!