☰ menu

Bezpłatna konferencja Zarządzanie w przedszkolu

czw.
17.02.2011

"Zarządzanie w przedszkolu" to cykl 5 konferencji organizowanych w pięciu miastach w Polsce, m.in. w Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Łodzi. W spotkaniu wezmą udział dyrektorzy przedszkoli, przedstawiciele samorządów, władz lokalnych, osoby zainteresowane prowadzeniem placówek przedszkolnych oraz przedstawiciele Wydawnictwa Wolters Kluwer Polska.

Organizatorem spotkania jest miesięcznik "Dyrektor Szkoły" wydawany przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska przy współpracy z portalem multimediawszkole.pl

Konferencja "Zarządzanie w przedszkolu" to doskonałe pole do wymiany doświadczeń i poglądów oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami biorącymi udział w spotkaniu.

Data: 17.02.2011 r.
Godziny: 10.00-15.30
Miejsce konferencji: Urząd Miasta Krakowa, Pl. Wszystkich Świętych 3-4 sala Dietla
Więcej informacji…