☰ menu

Bezpieczny powrót do szkoły – warsztaty dla uczniów

niedz.
07.09.2014

Jak prawidłowo przejść przez przejście dla pieszych? Co oznaczają znaki umieszczone przy drodze do szkoły? Jak bezpiecznie przemieszczać się na rowerze? Tego wszystkiego dowiedzą się najmłodsi w miasteczku ruchu drogowego, które stanie na terenie Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Podczas gier, zabaw i konkursów dzieci poznają podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.

Dla młodszych i starszych uczniów zaplanowano również warsztaty plastyczne, podczas których będą mogli ozdobić szkolne akcesoria. Taka zabawa jest dobrym sposobem, aby wyróżnić się spośród innych uczniów i zachować wakacyjne wspomnienia. To właśnie one mogą być inspiracją do stworzenia oryginalnych wzorów na koszulkach, piórnikach i okładkach zeszytów szkolnych, które powstaną podczas niedzielnych warsztatów plastycznych. Do dyspozycji młodych plastyków będą kredki, farby oraz kolorowe flamastry przeznaczone do malowania na tkaninach, papierze i drewnie.

Animacje i warsztaty „Bezpiecznie do szkoły" odbędą się 7 września w godzinach 12:00 – 18:00 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

, przy ul. Puławskiej 46. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Centrum Handlowym Auchan Piaseczno:

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno mieści się w Piasecznie, przy ulicy Puławskiej 46. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji blisko 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe oraz obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W Centrum Handlowym Auchan Piaseczno mieszczą się hipermarket Auchan i Leroy Merlin. Galeria w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada 2400 miejsc parkingowych, w tym 38 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 1996 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchanpiaseczno.pl.