☰ menu

czw.-niedz.
22.05-25.05.2014

Imaginext

to zestawy zabawek dla starszych dzieci,  tworzące  świat pełen bohaterskich akcji, podniebnych przygód i ratowników miejskich! W tym świecie może wydarzyć się wszystko. Dzięki zestawom i figurkom Imaginext dziecko nabierze pewności siebie, nauczy się odpowiednio reagować  w rozmaitych sytuacjach, rozbudzi w sobie chęć odkrywania, a przede wszystkim rozwinie wyobraźnię. Specjalny system Action Tech, w który wyposażone są zestawy, sprawia, że poszczególne zabawki komunikują się ze sobą i wzajemnie na siebie reagują.

Imaginext Miejskie Centrum Ratunkowe stało się inspiracją dla Fisher-Price do stworzenia kampanii edukacyjnej z portalem www.ciufcia.pl  „Bezpieczne miasto IMAGINEXT".

Akcja on-line już ruszyła, zapraszamy na stronę: http://ciufcia.pl/bezpieczne-miasto-imaginext , ale oficjalnie rozpocznie ją całodniowy piknik Bezpieczne miasto IMAGINEXT", który odbędzie się 25 maja w krakowskim Muzeum Inżynierii Miejskiej.

UWAGA RODZICE! KONKURS!
WSPANIAŁA OKAZJA, BY ZDOBYĆ PREZENT DLA POCIECHY NA DZIEŃ DZIECKA!

Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę. Mamy do rozdania zabawki Imaginext –  w sumie aż 11! (1 x wielka ciężarówka i robot, 2x pojazd z figurką, 5x samochód policyjny, 2x pomoc drogowa, ambulans)). Rozstrzygnięcie 23 maja, zatem już w Dzień Dziecka Wasi milusińscy mogą się nimi cieszyć!

UWAGA!

11 Osób wkrótce obdaruje swoje pociechy wspaniałymi zabawkami. Będą to Zwycięzcy naszego konkursu, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród Czytelników Miasta Dzieci. Znamy wyniki!

Nazwiska Zwycięzców:
L. Czarkowski (Warszawa)