do 31.01.2011 r.
"Wakacje Pod Żaglami"
REGULAMIN
Cele Konkursu:
– kształcenie postawy twórczej dzieci i młodzieży
– popularyzacja turystyki żeglarskiej
– uwrażliwianie na piękno przyrody
– rozwijanie zainteresowań plastycznych
1. Organizatorem konkursu jest Bałucki Ośrodek Kultury "Na Żubardzkiej" w Łodzi.
2. W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież.
Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: 7-12 lat, 13-15 lat i 16 -18 lat.
3. Każdy uczestnik może nadesłać na konkurs jedną pracę w formacie do 42 x 60 cm,
w dowolnej technice płaskiej (z wyjątkiem malarstwa na szkle).
4. Każda praca powinna być opisana czytelnie według wzoru:
imię i nazwisko, wiek, adres, telefon, adres e-mailowy, nazwa szkoły lub placówki,
imię i nazwisko nauczyciela lub instruktora.
5. Prace należy nadsyłać do 31 stycznia 2011 (decyduje termin otrzymania prac), na adres:
Wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 19 lutego 2011, o godz. 15.00,
w Galerii "Ż" Bałuckiego Ośrodka Kultury "Na Żubardzkiej" w Łodzi.
Wystawa czynna do 6 marca 2011.
Informacje o zakwalifikowaniu prac do wystawy organizatorzy umieszczą na stronie internetowej www.bok.lodz.pl 5 lutego 2011.
Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać w sekretariacie Bałuckiego Ośrodka Kultury "Na Żubardzkiej", tel. 42 651 67 47.
Szczegółowy regulamin dostępny tutaj.
Bałucki Ośrodek Kultury "Na Żubardzkiej"
ul. Żubardzka 3
www.bok-lodz.pl
