☰ menu

Bajkowy świat

sob.
22.11.2014

Spotkanie potrwa około 60 minut (bez przerwy). Na początku będą prezentowane i omawiane zdjęcia krajobrazów, ludzi, zabytków itp., a następnie dzieci będą mogły posłuchać opowieści, historii i legend z tego regionu świata.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz rosnące zainteresowanie bajkami przypominamy o obowiązkowych zapisach. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 listopada (piątek) do godz. 16.00 lub do wyczerpania limitu miejsc (e-mail: odm@msz.gov.pl, tel. 22 523 71 54).
Bardzo prosimy o przesłanie następujących danych w zgłoszeniu:
• Imię i nazwisko opiekuna
• Imię dziecka/imiona dzieci

• Wiek dzieci
  • Telefon kontaktowy do opiekuna

Przypominamy, że podczas spotkań prowadzimy listę obecności. W przypadku, gdyby nie mogli Państwo wziąć udziału w spotkaniu, prosimy o informację. Brak zgłoszenia nieobecności będzie skutkował wykreśleniem z listy osób zapraszanych i zapisywanych na kolejne bajki.
„Bajkowy Świat" jest realizowany przez Ośrodek Debaty Międzynarodowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych we współpracy z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści "Storyteller Museum".
Aktualne informacje o „Bajkowym Świecie": http://www.odm.gov.pl/pl/inicjatywy/bajkowy_swiat/

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!