☰ menu

Bajkowe wakacje w Białymstoku

sob.-niedz.
22.06-23.06.2013

Pełne baśniowych przygód lato maluchy rozpoczną wraz z Pawłem, Gawłem oraz Szewcem Dratewką.

Lato to wspaniała pora, aby poznać świat teatru i bajkowych postaci. Teatralna gratka czeka na wszystkie dzieci w dwóch Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku. Od najbliższego weekendu, aż do sierpnia potrwa cykl weekendowych spektakli na żywo. Królewny, Czerwony Kapturek, kura znosząca złote jaja czy bajkowe smoki odwiedzą galerie w co drugi weekend.
Bajkowe wakacje maluchy rozpoczną w najbliższą sobotę, 22 czerwca w CH Auchan Hetmańska spotkaniem z Pawłem i Gawłem

. Jak to zazwyczaj bywa między sąsiadami, podczas spektaklu dojdzie do niejednej kłótni i zabawnej sytuacji. Co jest przyczyną nieporozumień między postaciami i jak skończą się sąsiedzkie spory amatorzy teatru dowiedzą się ze spektaklu "Jak Paweł i Gaweł”.

Ci, którym wydaje się, że znają przygody Szewca Dratewki, powinni udać się w niedzielę, 23 czerwca do CH Auchan Produkcyjna. Podczas zaprezentowanej tam bajki okaże się, że pewne – z pozoru niewinne – postaci oraz ziejący ogniem smok mogą całkowicie zmienić tok wydarzeń. Kto nie wierzy, powinien wybrać się na przedstawienie pt. "Szewc Dratewka” i przekonać się na własne oczy.
Spektakle teatralne odbędą się w sobotę, 22 czerwca w CH Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 oraz w niedzielę, 23 czerwca w CH Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Każda z historii zaprezentowana będzie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

——————-
O Centrach Handlowych Auchan w Białymstoku:

Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna
mieści się przy ulicy Produkcyjnej 84 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 60 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy Centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, centrum usługowe Norauto oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.30. Centrum Handlowe posiada blisko 2790 miejsc parkingowych, w tym 28 dla niepełnosprawnych.

Centrum Handlowe Auchan Hetmańska mieści się przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Przy centrum Handlowym Auchan mieszczą się: hipermarket Auchan oraz Leroy Merlin. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 19.30. Centrum Handlowe posiada blisko 1550 miejsc parkingowych, w tym 35 dla niepełnosprawnych.