☰ menu

Bajka dla mojego dziecka.

pon.-niedz.
23.02-15.03.2015

http://bullerbyn.org.pl/warsztat-bajkoterapii/
Warsztat: bajka dla mojego dziecka. Bajki i baśnie w rozwiązywaniu dziecięcych problemów.

 

Warsztat dla rodziców, którzy chcą skuteczniej pomagać swoim dzieciom w ich małych i dużych problemach. Opowieści są znanym od wieków sposobem przekazywania ważkich treści, kształtowania postaw, podsuwania rozwiązań. W kulturach tradycyjnych baśnie towarzyszyły ludziom w przechodzeniu przez przełomowe momenty ludzkiej egzystencji oraz w radzeniu sobie z kryzysami rozwojowymi. Poprzez baśnie i przypowieści wypowiadali się wielcy Nauczyciele ludzkości (Chrystus, Budda, Lao Tse). Są znakomitym narzędziem w pracy psychoterapeuty. Mogą być pomocą dla chcących świadomie i twórczo wychowywać dzieci rodziców.

 

Jakie korzyści przyniesie Państwu udział w zajęciach?

Dowiecie się, jak opowiadając bajki, rozwiać dziecięce lęki, pomóc w rozwiązywaniu konfliktów i problemów. Poznacie rożne typy bajek terapeutycznych. Przyjrzymy się starym baśniom z punktu widzenia ich oddziaływania na dziecko. Będziemy wymyślać nowe. Dowiecie się, jak dobierać i opowiadać bajki tak, żeby były dostosowane do problemów waszego dziecka i skuteczne w ich rozwiązywaniu.

Jaka jest formuła zajęć?

Warsztat weekendowy – 2 spotkania 4-godzinne.
Zajęcia w grupie do 16 osób.
Nie jest potrzebne żadne doświadczenie literackie.

Termin i miejsce:

14-15 marca 2015 r. (sobota, niedziela)
w godz. 10.00-14.00

Warszawa, Al. Wyzwolenia 7

Zapisy:

telefonicznego: 517-216-735
lub mailowe: poradnia@bullerbyn.pl

Koszt:

300 zł za 8-godzinny warsztat

Opłatę za udział w zajęciach należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy Fundacji Bullerbyn w terminie 8 dni od otrzymania potwierdzenia dostępności miejsca (jednak nie później niż 3 dni przed rozpoczęciem spotkań).

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem rezerwacji i płatności NPPP Bullerbyn.

Prowadzenie:

Dagna Ślepowrońska – psychoterapeutka z 25 -letnim stażem.

 

Skończyła kurs ericksownowskiej terapii rodzin, uczyła się psychoterapii Gestalt, dramaterapii oraz dramy stosowanej. Stworzyła autorską metodę pracy terapeutycznej – Metodę Teatru Obrzędowego. Łączy pracę psychologa z działalnością artystyczną – autorka kilku sztuk teatralnych oraz 30 książek dla dzieci.

Exit mobile version