☰ menu

Atrakcje w Trójmieście

niedz.
25.04.2010
Oprowadzający inżynierowie odpowiedzą na pytania gości, zaś po zwiedzaniu na każdego czeka wiele atrakcji na pikniku połączonym z dniem otwartym. Więcej informacji: www.euro.gdansk.pl

Podczas briefingu przedstawione zostaną mapki z trasami objazdów, informacje dotyczące programu i atrakcji dnia otwartego, a także dokładny harmonogram wydarzeń.

"Rozsmakuj się w Gdańsku – WEEKEND ZA PÓŁ CENY" to wspólna akcja grupy gdańskich restauratorów i hotelarzy, Miasta Gdańska oraz Gdańskiej Organizacji Turystycznej. Udział w niej zapowiedziały hotele, restauracje, puby, bary oraz instytucje kulturalne, w których obowiązywać będzie: 50-procentowa obniżka cen !

To kolejny krok w kierunku ożywienia Głównego Miasta. Weekendowy rabat będzie dotyczył nie tylko lokali, ale także muzeów, zoo, czy zwiedzania miasta specjalnym tramwajem na trasie Centrum – Oliwa z udziałem przewodnika. Restauratorzy liczą na duże zainteresowanie gdańszczan i turystów. Jedna z korporacji taksówkowych zapowiedziała na ten czas 50% obniżkę opłat za przejazdy na Główne Miasto. Uruchomiona będzie także dodatkowa nocna komunikacja miejska.

Serdecznie zapraszamy!

źródło www.gdansk.pl