☰ menu

Atrakcje na Dzień Matki i Dzień Dziecka dla Dzieci w Poznaniu

sob.
26.05.2012

Wybór tematyki sportowej oczywiście nie jest przypadkowy. Jako marka związana
z Poznaniem, Miastem – Gospodarzem UEFA EURO 2012, także Kupiec Poznański chce się włączyć w świętowanie Mistrzostw. Centrum wspiera zdrowy styl życia  popularyzowanie go również wśród najmłodszych.

Wśród licznych atrakcji znalazły się m.in. pokazy i warsztaty Capoiery. Ta brazylijska sztuka gry-walki to hart nie tylko dla ciała, ale i duszy, a wszystko to w rytmach egzotycznej muzyki prosto z Ameryki Południowej. Capoeira prowokuje do zdrowej rywalizacji i ciągłego samodoskonalenia poprzez pokonywanie własnych słabości. Wśród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Podczas warsztatów dzieci i rodzice będą mieli możliwość spotkania z instruktorami i zapisu do grup dziecięcych.

W samym Kupcu Poznańskim znajdzie się także pięć stanowisk sportowych dla dzieci  młodzieży, gdzie każdy będzie mógł wykazać się umiejętnościami i wygrać szereg nagród. Pole do popisu będą mieli fani piłki nożnej, którzy mogą wziąć udział  konkursie na najlepszego i najszybszego piłkarza na EURO. Z kolei kibice koszykówki poćwiczą swoją celność. Będzie także okazja do zagrania w minigolfa o różnych poziomach trudności, w hokeja i kręgle.

Specjalnie dla dziewczynek zorganizowane zostaną pokazy układów tanecznych  warsztaty cheerleaderek Kolejorza. Organizatorzy pomyśleli też o małych artystach, którzy będą mogli wziąć udział w miniwarsztatach krawieckich czy konkursach plastycznych.
Świetną okazją do uwiecznienia tego wyjątkowego dnia będzie Fotomagic, przenośne studio fotograficzne, dzięki któremu każdy może zrobić sobie zdjęcie w egzotycznym miejscu czy wśród dzikich zwierząt.

Dzień Matki i Dziecka w Kupcu Poznańskim to niepowtarzalna okazja do świetnej zabawy dla całej rodziny. Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi do wspólnego świętowania!

Data i miejsce: 26.05.2012 r. godz. 12-17 Kupiec Poznański, II piętro

Organizatorzy:

Patronat medialny:

Kupiec Poznański to kameralne centrum handlowo-biurowe usytuowane w samym sercu miasta Poznania. Sześciopiętrowy obiekt zlokalizowany jest przy głównym trakcie handlowym. Budynek istniejąc w Poznaniu od ponad 10 lat wciąż pochwalić się może nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i funkcjonalnością, wpisując się jednocześnie w historyczny charakter starówki.
Kupiec Poznański w liczbach to:
ponad 30.000 metrów kwadratowych powierzchni
3 piętra powierzchni handlowej
3 poziomy przestrzeni biurowych
prawie 100 najemców
150 miejsc na parkingu podziemnym,
Obiektem zarządza Spółka Kupiec Poznański S.A.

KUPIEC POZNAŃSKI Spółka Akcyjna
pl. Wiosny Ludów 2, 61-831 Poznań
tel. (61) 850 8801, fax (61) 850 8803
e-mail: info@kupiecpoznanski.com