☰ menu

Atrakcje dla rodzin w Trójmieście

sob.
05.06.2010
Happening promuje X edycję konkursu plastyczno-literackiego, który w tym roku został zorganizowany pod tytułem "Natura 2000 – turystycznym wyzwaniem dla mojego nadmorskiego regionu"

5 czerwca o godzinie 15:00

Zapraszamy zarówno rodziny z dziećmi, jak i każdego człowieka, któremu nie jest obojętna natura i jej los.

Poprzez wspólną zabawę, warsztaty i ciekawostki chcemy przybliżyć Wam program Natura 2000.

W programie:
wzdłuż mola zostaną ustawione blejtramy malarskie, które utworzą długi na kilkanaście metrów obraz uczestnicy będą mogli wykonać biżuterię z przedmiotów, które w domu zazwyczaj trafiają do kosza wykonamy przedmioty, np. opakowania na prezenty z materiałów biodegradowalnych

Ponadto: pokaz żonglerki cyrkowej i pokazy artystyczne dla dzieci, tworzenie sztuki Land Art – z naturalnych surowców oraz najzabawniejszy teatr improwizacji "W Gorącej Wodzie Kompani"

ZAPRASZAMY!!!
Związek Miast i Gmin Morskich
Projekt "Czyste Miasto Gdańsk"
www.zmigm.org.pl

{{moduly ntltresc}}