☰ menu

Atrakcje dla rodzin w Poznaniu

pt.-niedz.
15.08-17.08.2014

Międzychód może się pochwalić 110 letnią tradycją, firma jest zakorzeniona w pamięci Wielkopolan. Tym, którzy ją pamiętają, kojarzy się bardzo pozytywnie, z: tradycją, zaufaniem, naturalnymi składnikami, wysoką jakością. Trendy rynkowe doskonale sprzyjają powrotowi na rynek marki Międzychód. Polacy żyją coraz szybciej i chcą mieć dostęp do produktów żywnościowych w dowolnym czasie i miejscu. Jednocześnie wzrasta świadomość i chęć zdrowego odżywiania się. Poszukujemy żywności pozbawionej sztucznych dodatków, naturalnej, lokalnej. Międzychód odpowiada na te potrzeby wracając na rynek m.in. z dobrze znanymi daniami tradycyjnymi, takimi jak fasola po bretońsku czy klopsy. Oferta została rozszerzona o linię dań zbilansowanych, wśród których znajdują się nowe, niedostępne na rynku smaki oraz potrawy wegetariańskie, jak np. ciecierzyca w warzywach. W ofercie nie zabraknie także kultowych i oczekiwanych pozycji takich jak ketchup, koncentrat pomidorowy czy ogórki konserwowe. Wszystkich produktów z Międzychodu będzie można spróbować codziennie podczas degustacji o godzinie: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do naszego stoiska, gdzie będzie można spróbować oraz kupić nasze produkty. W Międzychodzie nie dodajemy sztucznych: konserwantów, barwników, aromatów i wzmacniaczy smaków. Smak naszych dań jest wynikiem starannie opracowanej receptury, dobrej jakości surowców oraz specjalnie dobranych przypraw. Dzięki temu nasze potrawy smakują jak dawniej – mówi Magdalena Kasperczak Dyrektor Marketingu firmy Międzychód.

Na odwiedzających Festiwal Dobrego Smaku czekają liczne atrakcje m.in. warsztaty i pokazy kulinarne prowadzone przez takie gwiazdy jak: Robert Makłowicz, Piotr Bikont, Grzegorz Łapanowski i Katia Roman – Trzaska oraz konkursy. Specjalne warsztaty smaku przygotowano dla najmłodszych. Dzieci dowiedzą się o najwyższej jakości produktach regionalnych, o tym co to są lokalne smaki oraz jak wybierać jedzenie, które jest zdrowe i smaczne. Będą także samodzielnie przygotowywać pełnowartościowe przekąski. Wieczorami będzie można natomiast posłuchać muzyki: folku, jazzu, bluesa oraz muzyki klasycznej. Festiwal potrwa do niedzieli.