☰ menu

Atrakcje dla rodzin w Poznaniu

niedz.
09.06.2013

Wszyscy miłośnicy Szwecji będą mieli okazję nie tylko zgłębić wiedzę na temat tego kraju, jego historii, ale także wziąć udział w licznych konkursach i zabawach. Nie lada atrakcją dla fanów książek będzie obecność autora przygód m.in. „ Pettsona i Findusa", czy „Mammy Muu" – Svena Nordqvista, który swoją obecnością uświetni wydarzenie.

W programie również m.in.:
Szwedzkie podchody Tipspromenad – główną nagrodą jest 4 – osobowy rejs promem Unity Line na trasie Świnoujście – Ystad – Świnoujście,
Obóz prawdziwych Wikingów, pokaz walk, zbroje,
Wystawa malarstwa skandynawskiego – Aleksandra Kubiak – Polka, która kilka lat mieszka w Szwecji i tam tworzy swoje obrazy,
Spektakl Pettson i Findus,
Animacje dla dzieci po polsku i szwedzku,
Nauka języka szwedzkiego,
Bicie rekordu w zawodach Strongman – próba przesunięcia ciężarówka Scania,
Liczne gry i zabawy z nagrodami.

Atrakcje i nagrody w poszczególnych konkursach sponsorują: Unity Line, Firma Karlik, Nordea, Scania, Jula, Husse. Wydarzenie zostało objęte opieką prawną przez kancelarię Nilsson & Partners.
Rodzinna zabawa może przerodzić się we wspaniałą edukację zarówno dla małych jak i dużych. SZWECJA DO POZNANIA to dzień pełen niespodzianek i zabaw dla każdego, bez względu na wiek. Wstęp wolny!

Więcej informacji na:
www.szwecjadopoznania.pl