☰ menu

DZIEŃ RODZINNY W TEATRZE MUZYCZNYM W POZNANIU

Z „KOPCIUSZKIEM" –

– 2 czerwca 2012 roku, godz. 10.00 i 13.00

W szatni garderobę odbierać będą Dobre Duszki, natomiast w Foyer Teatru 45-minut przed spektaklem spotkać będzie można 7 krasnoludków, Babę Jagę, Kota w butach i Pchłę Szachrajkę. Z każdą postacią dzieci będą mogły porozmawiać, każda z nich opowie o krainie, z której pochodzi, a przede wszystkim bohaterowie bajek będą pozować do zdjęć. W Foyer pojawi sie Alicja w Krainie Czarów wraz z Królikiem, który będzie trzymać w ręku wielki zegar i dzwoneczek. Bajkowy świat zniknie w różnych zakamarkach Teatru, by młodzi widzowie wraz z rodzicami mogli zasiąść na widowni i obejrzeć spektakl słowno-baletowy w choreografii Grzegorza Kawalca pt. Kopciuszek.

W przerwie przedstawienia Dobre Duszki z szatni będą rozdawać wszystkim dzieciom lizaki. Po przedstawieniu przez 30 minut wszyscy wykonawcy spektaklu biorący udział w przedstawieniu wyjdą na Foyer i podobnie jak baśniowe postacie przed spektaklem będą rozmawiały i fotografowały się z dziećmi. Obecny będzie również Drosermayer – postać, która opowie dzieciom o zaczarowanym świecie bajki.

Serdecznie zapraszamy w sobotę, 2 czerwca 2012 roku:-)

fot. Radosław Lak