☰ menu

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

sob.
24.03.2012

Dla dzieci (w wieku 6-12 lat) przygotowaliśmy specjalne konkursy i warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do szybkiej rezerwacji! Bilety w cenie 4 PLN.

Głodnych wiedzy zapraszamy na wykład dr hab. Katarzyny Schmidt-Przewoźnej na temat słynnych orientalnych dywanów. Natomiast Ewa Zielińska zaprezentuje swój reportaż na temat wschodniej Turcji.

Pasjonatów archeologii z pewnością zainteresuje prezentacja Agaty Czeszewskiej, doktorantki Instytutu Prahistorii UAM, o jednym z najstarszych na świecie miast Çatal Höyük, które od szeregu lat badają wykopaliskowo poznańscy naukowcy.

Zapraszamy również na projekcje filmu „Historia starożytnych cywilizacji – w poszukiwaniu prawdy – Troja" (2008 r., 50 min).

Na wszystkie wydarzenia z wyjątkiem warsztatów – wstęp wolny!

Szczegółowy program imprezy dostępny na naszej stronie internetowej:  www.muzarp.poznan.pl/muzeum