☰ menu

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

sob.
04.06.2011

Warto więc skierować swe kroki w zakątek parku w okolicy Amfiteatru by trafić do miasteczka biennalowego (najbliższe wejście od ul. Na Stoku).

Weekendowy program Biennale przedstawia się następująco:

piątek, 3 czerwca

16.30 Ania Broda, „A ja nie chcę spać", koncert promujący nową płytę artystki z piosenkami dla dzieci, od 4 lat (bilety 10 zł.)

16.30 Opowiadacze historii Studnia O, „Dlaczego miód jest słodki?" opowiadanie dla dzieci od 3 lat (bilety 10 zł.)

17.30 Teatr Nordenfra, „Cztery wiatry", przedstawienie plenerowe, BEZPŁATNE

18.30 Aka Chukwu, muzyka afrykańska, estrada plenerowa, BEZPŁATNE

sobota, 4 czerwca

15.00 „W co się bawić?" – tradycyjne zabawy podwórkowe, plener, BEZPŁATNE

15.30 Zespół Dolina Popradu, „Rzniątki na skorupaf", żywiołowe widowisko folklorystyczne górali popradzkich, estrada plenerowa, BEZPŁATNE

16.30 Opowiadacze historii Studnia O, „Bohaterowie wszechczasów. Opowieści olimpijskie", opowieść o legendarnych wydarzeniach sportowych, od starożytności do naszych czasów, estrada plenerowa. BEZPŁATNE

16.30 Teatr Latarenka, „Dwie Dorotki", przedstawienie dla dzieci od 3 lat, pawilon (bilety 10 zł.)

17.00 Finał Biennale, plenerowa estrada, wstęp wolny,

a w nim:

Parada „Ptaki" przygotowana przez uczestników warsztatów Jurty Sztuki, artystów z Polski, Węgier, Francji, Danii i Afryki.

Tańce góralskie w wykonaniu zespołu „Dolina Popradu"

Opowiadacze historii Studnia O, „Na początku było…", opowieść przygotowana specjalnie na Biennale, mity o powstaniu świata zaczerpnięte z różnych kultur,

„Polak – Węgier, dwa bratanki", porywająca muzyka Csango z Transylwanii spotka się z pieśniami z polskich nizin

Fiesta – finałowa muzyczna zabawa.

ZAPRASZAMY !

Szczegóły na www.csdpoznan.pl