☰ menu

Atrakcje dla Dzieci w Poznaniu

sob.-niedz.
04.10-05.10.2014

Na osoby odwiedzające Galerię Malta w najbliższy weekend będą czekać cztery strefy zabawy Lego, które zostaną wydzielone w taki sposób, aby zapewnić rozrywkę dzieciom w różnym wieku. W każdej z nich będą miały one możliwość wykazania się swoją kreatywnością i umiejętnościami budowniczymi pod okiem ekspertów – mistrzów konstrukcji. Swoją strefę będzie miał także klub LEGO, gdzie – poza poznaniem jego głównego bohatera, Maxa – będzie można spróbować swoich sił w grach LEGO video.

Nie zabraknie również atrakcji dla dziewczynek. Specjalnie dla nich stworzona zostanie strefa LEGO Friends, w której będą mogły pomóc przyjaciółkom z Heartlake City w opiece nad egzotycznymi zwierzętami oraz obejrzeć krótkie filmiki o ich przygodach. Natomiast na najmłodszych czekać będzie plac budowy LEGO DUPLO.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Sobotnia zabawa odbywać się będzie w godzinach od 11 do19, natomiast w niedzielę – od 10 do 18.